Ülkü Ocakları Genel Başkanı Ateş’ten Adilcevaz’a ziyaret

0
87

Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı Genel Başkanı Sinan Ateş, Doğu ve Güneydoğu Anadolu ziyaretleri kapsamında Bitlis’in Adilcevaz ilçesine geldi.

Ülkü Ocakları İlçe Temsilcisi Fatih Yazar, Milliyetçi Hareket Partisi İlçe Başkanı Seyithan Akkuş ve teşkilat üyeleri tarafından karşılan Ateş; Doğu ve Güneydoğu illerini ziyaret ettiklerini belirterek, “Doğu ve Güneydoğu vilayetlerimizi ziyaret ediyoruz. Bu kapsamda bizim için çok müstesna bir yere sahip olan Adilcevaz ilçemize gelmiş bulunmaktayız. Bitlis ve ilçelerinin tarihi bizler için çok önemlidir. Özellikle Adilcevaz ve Ahlat bu bakımdan tarihi öneme sahiptir. Bu vesile ile siz değerli arkadaşlarımıza tavsiyemiz özellikle tarih kitaplarımızı bol bol okumanızdır. Geçmişini bilmeyen geleceğini şekillendiremez. Bugün sizlerle birlikte olmaktan büyük mutluluk duydum. Bizlere zaman ayırıp karşıladığınız için hepinize teşekkür ederim dedi.

Ülkü Ocakları İlçe Temsilcisi Fatih Yazar ise Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı Genel Başkanı Sinan Ateş ve heyetine çeşitli ikramlarda bulunarak, Adilcevaz’a geldikleri için teşekkür etti.

 

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here