Adilcevaz Belediyesinde uzun yıllar Fen ve İmar Müdürlüğü görevini yürüttükten sonra Belediye Başkan Yardımcılığından emekli olan Turgay İzci Adilcevaz Belediye Başkanlığına Aday Adayı olduğunu dile getirdi.

Turgay İzci Yaptığı Açıklamada; Saygıdeğer Adilcevaz’lı Hemşerilerim, 30 yıllık Belediye tecrübemle siz değerli hemşerilerimin ayağına hizmeti getirmek amacıyla Belediye Başkanlığına aday oldum. İlçemize yapılacak yatırım projelerinin hazırlanmasında uzman bir kardeşiniz olarak bu yola çıktım.

İlçemizin tüm sorunlarını bilen biri olarak bu sorun ve problemlerin üzerine giderek çözeceğimden şüpheniz olmasın. İnşallah göreve geldiğimde 30 özel projemle ilçemiz en gelişmiş ilçeleri geride bırakacaktır.

Adaletli Tarafsız ve şeffaf  bir şekilde halkıma hizmet etmek istiyorum. Bu kutsal göreve talip olurken siz değerli hemşerilerimin desteğini bekliyor, hepinize saygı ve sevgilerimi sunuyorum dedi.

1 Yorum

  1. Aday adaylarinin cok olması rekabeti artirir, daha iyi hizmet almamizi sağlar ama bizim adayimiz belli. Yine ve yeniden Necati Gürsoy baskanimizi gormek umuduyla. Yalnız şu an ki ekibiyle secime girerse başkanımız seçimde bayağı zorlanir. Insallah ekibini değiştirir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here