Şehit Muhammed Bozarslan Ortaokulu Basketbol Şampiyonasında 1. oldu         « Adilcevaz Haber

SON DAKİKA

Şehit Muhammed Bozarslan Ortaokulu Basketbol Şampiyonasında 1. oldu        

Bu haber 19 Aralık 2018 - 17:58 'de eklendi ve 602 views kez görüntülendi.

Bitlis Gençlik İl Spor Müdürlüğü tarafından Okul sporları kapsamında il genelinde 12 takımın katılımı ile gerçekleştirilen yıldız erkekler basketbol şampiyonasında Adilcevaz Şehit Muhammed Bozarslan Ortaokulu 1. Oldu.

Adilcevaz Şehit Muhammed Bozarslan Ortaokulu Müdürü  Yunus Sapan yaptığı açıklamada; Beden Eğitimi Öğretmenimiz Erkul Köse’nin öncülüğünde öğrencilerimiz çok güzel bir hazırlık aşamasından geçtiler ve Bitlis ilinde düzenlenen yıldız erkekler basketbol şampiyonasında okulumuz 1. Olarak büyük bir başarıya imza attılar. Mart ayı içerisinde Siirt ilinde düzenlenecek olan Doğu Anadolu illeri bölge şampiyonasında ilimizi okulumuz öğrencileri  temsil edecektir.

Gösterdikleri  üstün fedakarlık ve çalışmalardan ötürü Beden Eğitimi öğretmenimiz Erkul Köse ve öğrencilerimize , desteklerinden dolayı başta değerli velilerimiz olmak üzere İlçe Milli Eğitim Müdürü Yavuz Beşkardeş ve Tuğrul Bey Anadolu Lisesi Müdürlüğüne, bizi yalnız bırakmayıp destek olmaya gelen Adilcevaz Yüksek Okulu Müdürü Doç. Dr. Mustafa Atlı  ve Recep Akbaba hocalarıma teşekkür ediyorum dedi.

MP3 DİNLE, film izle ,evden eve nakliyat ,youtube mp3 ,