Operasyon Arkadaşları Şehit Muhammed Bozarslan’ın Kabrini Ziyaret Etti          « Adilcevaz Haber

SON DAKİKA

Operasyon Arkadaşları Şehit Muhammed Bozarslan’ın Kabrini Ziyaret Etti         

Bu haber 22 Aralık 2018 - 17:34 'de eklendi ve 1.435 views kez görüntülendi.

Suriye’deki Fırat Kalkanı Harekatı sırasında El Bab kentinde  teröristlerle girdiği çatışmada şehit düşen Piyade Uzman Çavuş Muhammed Bozarslan’ın silah arkadaşları şehidin kabrini ziyaret etti.

Tatvan’dan Adilcevaz’a  gelen Şehit Piyade Uzman Çavuş Muhammed Bozarslan’ın silah arkadaşları Hıdırşah Mahallesindeki evine giderek şehidin Babası  Maşallah Bozarslan’ı ziyaret etti. Ardından şehitliğine geçen şehidin silah arkadaşları şehidin kabrini ziyaret etti. Şehit’in arkadaşları kabrinin başında dualar etti ve gözyaşlarına hakim olamadılar.

Yapılan ziyaretten büyük memnuniyet duyan Şehit Babası Maşallah Bozarslan ve şehit yakınları Askerlerle yakından ilgilendi.

Şehit Babası Maşallah Bozarslan yaptığı konuşmada; Bizim tek istediğimiz fırsat buldukça bizleri ziyaret etmenizdir. Oğlumun kokusunu sizlerde alıyorum. Allah sizleri kaza beladan muhafaza eylesin. Sizlerin acısını bizlere göstermesin. Muhammed bizim ailemizin 3.şehidi. Daha önce kız kardeşimin kocası ve amcamoğluda şehadet şerbetini içtiler. Vatanımız sağolsun, ezanımız dinmesin, bayrağımız dalgalansız, hepimiz şehit olmaya hazırız. Bugün buraya gelerek bizleri çok mutlu ettiniz. Allah sizlerden razı olsun dedi.

Şehit Muhammed Bozarslan’ın Komutanı Yüzbaşı Ferdi Övünç ise bizler her zaman sizlerin yanındayız. Şehidimiz Muhammed bizleri cesaretlendiren çok cesur bir askerdi. Allah şehadetini kabul eylesin. Devletimizin kapısı her zaman sonuna kadar sizlere açıktır. Bizlerde sizlerin emrindeyiz, ayrıca bizler bölüğümüzün adını değiştirerek Bozarslan bölüğü koyduk dedi.

Ziyarete Tatvan Tugay Komutanlığına bağlı Bölük Komutanı Yüzbaşı Ferdi Övünç  ve 35 silah arkadaşı katıldı.

MP3 DİNLE, film izle ,evden eve nakliyat ,youtube mp3 ,