İş Adamı İbrahim Ergün Aydınlar Belediye Başkan Aday Adayı Oldu « Adilcevaz Haber

SON DAKİKA

İş Adamı İbrahim Ergün Aydınlar Belediye Başkan Aday Adayı Oldu

Bu haber 18 Kasım 2018 - 16:55 'de eklendi ve 200 views kez görüntülendi.

Adilcevazlı İş Adamı İbrahim Ergün Ak Partiden Aydınlar Belediye Başkanlığı Adaylığı için resmi başvurusunu Ak parti ilçe başkanlığına yaptı.

31 Mart 2019 tarihinde yapılacak olan yerel seçimlerde Aydınlar belediye başkanlığı için Adilcevazlı İş Adamı İbrahim Ergün Ak Partiden başvurusunu yaptı.

İbrahim Ergün sitemize yaptığı açıklamada; Bilindiği üzere 31 mart 2019 tarihinde ülkemiz ve beldelerimiz için tarihi öneme sahip bir seçim yapılacaktır. Belediye Başkanlığı adaylığımdaki amacım İş hayatımda yakaladığım başarılı çalışmaları, bilgi ve birikimimi doğup büyüdüğüm, birlikte yaşadığım, aynı havayı soluduğum hemşerilerime hizmet etmektir.

İbrahim Ergün Gönül belediyeciliği ile gönüllere dokunmak için aday adayı olduğunu belirterek “Amacımız yük olmak değil yük almak. Eğer bu görev bize nasip olursa iki temel üzerinde yürütmeyi planlıyorum. Bunlardan birincisi istişare ikinci ise liyakattır. Bizim bu yola çıkmamızdaki en büyük vesile Reisimiz Recep Tayyip Erdoğan’ın gençlere hitabında kullanmış olduğu şu cümledir. ‘Eğer hayallerini büyük olursa uygulamanızda büyük olacaktır’ Bizlerde bu yola hayallerimiz büyük olduğu için ve gençlere önem verdiği için bu yola çıkmış bulunmaktayız. Hayırlısı ne ise o olsun” dedi.

İbrahim Ergün Kimdir

1985 yılında Bitlis’in Adilcevaz ilçesinde doğdu. İlk,ve Orta okulunu Aydınlar Beldesinde Lise eğitimini ise Adilcevaz İmam Hatip Lisesinde okuduktan sonra 2004 yılında Ergün Girişim ve Ayaz Proje adında iki şirket kurarak aktif olarak ticaret hayatına atıldı. Evli ve iki çocuk babası olan Ergün halen Ankara ve Van’da ciddi projelere üzerinde çalışmaktadır.

MP3 DİNLE, film izle ,evden eve nakliyat ,youtube mp3 ,