İlçede Görev Yapan Öğretmenler Adilcevaz İçin Klip Çektiler « Adilcevaz Haber

SON DAKİKA

İlçede Görev Yapan Öğretmenler Adilcevaz İçin Klip Çektiler

Bu haber 24 Kasım 2018 - 20:13 'de eklendi ve 258 views kez görüntülendi.

Bitlis’in Adilcevaz ilçesinde  görev yapan öğretmenler, 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla “Adilcevaz için Çal” projesi kapsamında  Benim adım Öğretmen” klibini çektiler.

Adilcevaz’da görev yapan öğretmenlerin öğretmenler günü için hazırlamış olduğu “Adilcevaz için Çal” projesi kapsamında ilçenin tanıtımın yapıldığı tamamen yerel imkanlarla klip çekildi.

Klibi hazırlayan ve montajını yapan Müzik Öğretmeni Doğan Bozarslan yaptığı açıklamada;  24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla ilçemizin tarihi ve turistlik mekânlarının ön plana çıktığı bir klip hazırlamak istedik. Projenin tamamı yerel imkanlarla çekildi ve montajlandı. “Adilcevaz için çal” projemize destek olan öğretmenlerimize ve arkadaşlarımıza çok teşekkür ediyorum dedi.

Adilcevaz Milli Eğitim Müdürü Yavuz Beşkardeş ise; İlçemizin tanıtımının yapıldığı bu güzel klibi hazırlayan öğretmen arkadaşlarıma çok teşekkür ediyorum. Büyük emekler harcanarak güzel bir proje hazırlanmış. Bu klip ile birlikte ilçemizin tanıtımın daha iyi yapılacağı kanaatindeyim. Emeklerinden dolayı Başta Müzik Öğretmenimiz Doğan Bozarslan olmak üzere emeği geçen herkese tekrar teşekkür ediyorum dedi.

MP3 DİNLE, film izle ,evden eve nakliyat ,youtube mp3 ,