Başkan Necati Gürsoy Teşekkür Mesajı Yayınladı « Adilcevaz Haber

SON DAKİKA

Başkan Necati Gürsoy Teşekkür Mesajı Yayınladı

Bu haber 04 Nisan 2019 - 12:40 'de eklendi ve 3 views kez görüntülendi.

31 Mart tarihinde yapılan seçimi yeniden kazanarak Adilcevaz Belediye Başkanı seçilen Necati Gürsoy teşekkür mesajı yayınladı.

Başkan Gürsoy mesajında şunları söyledi: “31 Mart 2019 tarihinde yapılan yerel seçimlerde Yüce Allah’ın nasibi, siz değerli halkımızın teveccühü ile yeniden Adilcevaz’ımıza hizmet etme onuruna eriştik. Seçimin bir kaybedeni olmamıştır. Bu seçimde huzur ve güven ortamı içerisinde sandıklara giderek tercihini yapan tüm ilçe halkımız dolayısıyla Adilcevaz’ımız kazanmıştır.
Kıymetli hemşerilerim, sizlere söz veriyoruz, bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da emanetinize sahip çıkacak, verdiğimiz sözleri yerine getirmek için tüm gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz. Halkımıza hizmet etmek bizim boynumuzun borcudur ve biz bu görevi en iyi şekilde yerine getireceğimize inanıyoruz.

Bizi bu onurlu göreve layık görerek aday gösteren başta; Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan olmak üzere, Bakanlarımıza, Milletvekillerimize ve İl Başkanımıza şükranlarımı sunuyorum.

Seçim süreci boyunca bizlerle yol arkadaşlığı yaparak gece gündüz çalışan, AK Parti İlçe Başkanımıza, yönetim kurulu üyelerine, kadın kolları, gençlik kolları başkanları ve üyelerine, partimizin teşkilat mensuplarına teşekkürlerimi sunuyorum.İlçemizde demokratik bir seçim ortamının yaşanmasına katkı yapan tüm siyasi partilerimizin ilçe başkanları, yöneticileri ve belediye başkan adaylarına, seçimlerin güvenli bir ortamda geçmesi amacıyla mesailerini harcayan Mülki idareye ve güvenlik güçlerimize teşekkür ediyorum.

Sandığa giderek tercihlerini kullanan, bizlerden destek ve dualarını esirgemeyen tüm hemşerilerimizi en kalbi duygularımla saygı ve muhabbetle selamlıyorum. Biz Birlikte Adilcevaz’ız birlikte daha güçlüyüz”.