Bahattin Alageyik Adaylık Başvurusunu Yaptı « Adilcevaz Haber

SON DAKİKA

Bahattin Alageyik Adaylık Başvurusunu Yaptı

Bu haber 08 Kasım 2018 - 10:45 'de eklendi ve 56 views kez görüntülendi.

Adilcevaz Aydınlar Beldesi eski Belediye Başkanı Bahattin Alageyik, 2019 yerel seçimlerinde Ak Partiden Adilcevaz Belediye Başkanlığına adaylık başvurusunu yaptı.

31 Mart 2018 yılında yapılacak olan ve tarihi öneme sahip yerel seçimler için adaylık başvuruları devam ederken,  Adilcevaz’ın Aydınlar Belediyesi bir dönem önceki  Belediye Başkanı Bahattin Alageyik AK Partiden başvurusunu İlçe Başkanı Hamdi Tutçu’ya takdim etti.

Bahattin Alageyik, Adilcevaz’a hizmet yapmak için belediye başkanlığına talip olduğunu ifade ederek, “Doğup büyüdüğüm memleketime borcumu hizmet yaparak ödemek istiyorum. Adilcevaz’ımızın geleceği için hükümetimizle, milletvekillerimizle, bürokratımızla, resmî kurum ve sivil toplum kuruluşlarımızla tam bir uyum içerisinde hareket ederek istikrar, ciddiyet, disiplin ve istişareyle uyum içinde daha hızlı bir şekilde sonuç alarak ilçemize hizmet edeceğiz.

Edindiğim yönetim ve siyaset birikimimi; Aziz şehrimizin medeniyet köklerinde saklı olan cesaret, ahlak, dürüstlük, adalet, liyakat ve inanç değerleriyle harmanladığımızda aşılmayacak engel, çözülemeyecek sorun yoktur. Bu nedenle 2019 Mart yerel seçimlerinde çözüm adına sorumluluk alabilmek için, Adilcevaz Belediye başkanlığına aday adayı olduğumu saygıdeğer hemşerilerime ve basınımıza saygılarımla beyan ediyorum” dedi.

MP3 DİNLE, film izle ,evden eve nakliyat ,youtube mp3 ,