Adilcevaz’da Şehit ve Gazi Aileleri İftar Yemeğinde Buluştu « Adilcevaz Haber

SON DAKİKA

Adilcevaz’da Şehit ve Gazi Aileleri İftar Yemeğinde Buluştu

Bu haber 17 Mayıs 2019 - 9:13 'de eklendi ve 1 views kez görüntülendi.

Bitlis’in Adilcevaz Kaymakamlığı Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı, ilçedeki şehit aileleri ve gazilere iftar yemeği verdi.

Bitlis’in Adilcevaz Kaymakamlığı Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı, ilçedeki şehit aileleri ve gazilere iftar yemeği verdi.İlçedeki Egemen Cafe restoranda düzenlenen iftar programına, Adilcevaz Kaymakamı Arif Karaman, Belediye Başkanı Necati Gürsoy, Aydınlar Beldesi Belediye Başkanı Arif Tusun, kurum amirleri, şehit aileleri ve gaziler katıldı.

Kaymakam Arif Karaman, şehitlerin emaneti olan aileleri ve yakınlarına sahip çıkmanın en önemli görevleri olduğunu söyledi.Karaman, “Bu iftar programında sizlerle bir araya gelerek Ramazanın bereketini paylaşmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Bu vatana şehit ve gaziler yetiştirecek erdem ve imana sahip olduğunuz için size ve bütün şehit ve gazi yakınlarına hürmetlerimi sunuyorum. Bu vatan için canlarını feda eden şehitlerimizi rahmetle, şükranla ve minnetle anıyorum. Dostlukların sevgi ile beslendiği bu mübarek ayın, tüm İslam alemine barış ve kardeşlik getirmesini temenni ediyorum. Programa katılarak bizleri onurlandırdığınız için hepinizi sevgi, saygı ve muhabbetle selamlıyorum” dedi.

Belediye Başkanı Necati Gürsoy ise birlik ve beraberlik mesajları vererek, “İlçemizde vatanımız uğruna şehit verdiğimiz evlatlarımızın aileleri ve gazilerimiz ile beraberiz. Rabbim bu memlekette dirliğimizi, birliğimizi, beraberliğimizi bozmasın. Bozmak isteyenlere de fırsat vermesin. Bugün burada rahat nefes alabiliyorsak sizin değerli evlatlarınız sayesindedir. Acılarınızı paylaşıyor, şehit olan kardeşlerime Allah’tan rahmet diliyorum. Herhangi bir sıkıntınız olduğunda, Belediye olarak kapımız ardına kadar açık her zaman her konuda yanınızdayız” dedi.

MP3 DİNLE, film izle ,evden eve nakliyat ,youtube mp3 ,