Adilcevaz Onkoloji Hastanesinde Diyetisyen Polikliniği Hizmet Vermeye Başladı

İlçemiz Onkoloji Hastanesinde Diyetisyen Leyla Gülbahar Poliklinik Hizmeti vermeye başladı.

Zayıflama, kilo alma, sağlıklı ve dengeli beslenme, diyabet (şeker hastalığında ve insülin direncinde beslenme), gebe ve emziklilik döneminde beslenme, sindirim sistemi hastalıklarında beslenme, kalp damar sağlığını koruma çocukluk ve ergenlik çağında obezite gibi sıkıntılarınızda sizlere yardımcı olacak Diyetisyen Leyla Gülbahar hastanemizde hizmet sunmaya başladı.

Diyetisyen Leyla Gülbahar, obeziteden diyabete, sindirim sistemi hastalıklarından sağlıklı ve dengeli beslenmeye kadar pek çok konuda hastalara hizmet edecek.

Adilcevaz Onkoloji Hastanesi Başhekim Yardımcısı Yusuf Şen yaptığı açıklamada;  Hastanemize uzun yıllardan sonra ilk defa diyetisyen ataması gerçekleşti. Diyetisyenimiz uzman hekimlerimizle birlikte koordineli çalışma içerisinde olacak, gerekli tahlil ve tetkiklerin ardından, izlenecek diyet uygulaması veya tedavi planı hakkında hastalarımız ayrıntılı olarak bilgilendirilecektir. Sağlıklı bir hayat için diyetisyene başvurmanızı ve ilçemize hayırlı olmasını diliyorum dedi.